HEALING  

CELOSTNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČE

I.) Harmonizace čaker a léčivý dotek 

Prána, čchi, reiki, tok energie, nádí – snad všichni jsme někdy něco takového slyšeli. V principu jde stále o totéž: naše těla nejsou jen fyzická – hmotná (viditelná, hmatatelná a měřitelná), ale i energetická (éterická, duchovní, mentální, emocionální). 

Když jsme zdraví, vyrovnaní a cítíme se dobře, obvykle to znamená, že naše fyzické a energetické tělo je v harmonii. Tedy, že našimi čakrami volně a vitálně proudí životní energie. Naopak, když jsme nemocní, je alespoň jedno energetické centrum v nerovnováze. 

Nádi je jogínský název pro kanály, kterými tato energie proudí. Tao, čínská medicína, šamanismus a další holistické léčebné metody je nazývají různě. (Reiki, prana healing, masáž čaker atd. jsou více či méně rozvinuté a složité systémy učení, jak s těmito neviditelnými energiemi našich těl pracovat.)

 Stručně řečeno, z pohledu někoho, kdo tyto energie přirozeně vnímá a cítí, jde o přikládání rukou a komunikaci s vaším energetickým a fyzickým tělem na duchovní úrovni. Pracovat budu já a vy si mezitím příjemně odpočinete.


II.) Transcendence prožitkových konceptů

 ⚘ Společně zmapujeme a rozklíčujeme vaše emocionální stereotypy, s nimi spojené mentální programy a zajeté vzorce chování.

⚘ Porozumění pocitům do hloubky je klíčové, protože každá nemoc či problém souvisí s určitými emočními návyky a s nimi spojenou produkcí hormonů, a tedy i přímým vlivem na fungování orgánů fyzického těla.

Emoce jako klíč k transcendenci ⚘ "Sezení" může mít různou dynamiku a intenzitu, ke každému přistupuji zcela individuálně a především TADY a TEĎ. Na konci každého léčení provázím klienty vedenou relaxací - jóga nidrou. 

Cena:

60 minut - 1500 CZK

každá další hodina 1300,-


V ceně je jeden video hovor v nadcházejícím období 1-6 týdnů po healingu jako bilanční konzultace.
Ve většině případů bych pro skutečné “pohnutí” s tématem doporučila tři individuální sezení - lze se domluvit na zvýhodněném balíčku.


*Důležité je zde podotknout, že nejsem psycholog ani lékař. Transformační práce s tělem je jen doplněk řádné medicínské léčby. Pokud máte diagnostikovánu konkrétní chorobu, ráda nahlédnu do lékařské zprávy a seznámím se s případnými kontraindikacemi.