Vítejte na mých stránkách. 

Jsem Viktorie.
Jógou a meditací různých forem začínám i končím každý den. Jsou to rituály spokojenosti, které mají kardinální vliv na kvalitu mého života. Věřím, že ctít svou samotu, pobývat v přírodě a pravidelně se věnovat pohybu jsou základní pilíře komplexního zdraví v dnešní zrychlené době. Neustále mám na paměti staré zenové moudro "Jediné, co trvá, je změna", a právě rituály a meditace mi pomáhají přijímat a prožívat neustálé změny co nejvědoměji a ideálně s radostí.

 Stále více se přibližuji k názoru, že smyslem života skutečně je transformace, a to o něco hlubší než jen proměna z bezbranného kojence přes různé vývojové fáze ve více či méně úspěšného nebo neúspěšného dospělého jedince a pak zas do bezbranného seniora v kolečkovém křesle závislého na pomoci ostatních. Právě prchavost a proměnlivost života mě motivují k osobní zodpovědnosti za jeho kvalitu, žít co nejvíce v přítomném okamžiku a podle sebe, svých chutí a ideálů. Miluji přírodu, umění, radost z maličkostí, cestování, hudbu, krásné věci, moudré a ušlechtilé lidi, zvířata všech druhů, moře, jídlo, slunění a snění, a neustálé rozšiřování obzorů – ideálně na pláži omámená šuměním oceánu. 

Velmi mě naplňuje tyto hodnoty sdílet, provázet druhé lidi jejich transformací a zvědomováním si příběhu jejich života, vést je ke zdravé pravidelné sebe-péči a pěstování sebe-lásky.  Cítím, že v současnosti mohu právě tímto způsobem nejlépe přispět k rozvoji sebevědomých, svobodných a svrchovaných jedinců, kteří  tvoří zdravou a soucitnou společnost.