REFERENCE

Díky za ta slova

Viktorie je skvělá jogínka a instruktorka meditace. Napsala obsah a profesionálně namluvila meditace pro naši aplikaci Calmio. Určitě bych doporučil spolupracovat s ní. 

Martin Kudera, podnikatel   

"Tak vědomou a krásně vedenou jógovou lekci jsem ještě nezažila. Věnovaná pozornost tělu i mysli a plná koncentrace Viki na nás při provádění všech ásan. Důraz na dech a jeho prožití mi dovolil se v lekci naprosto přítomně a vědomě uvolnit a odcházet s úsměvem na rtech."

 Barča Jungová, fotografka

Na jogový pobyt s Viki si dodnes nesu krásné vzpomínky. Kouzelné prostředí, báječní lidé, výborné jídlo a hlavně zorganizovaný program, co splnil účel dokonalého odpočinku těla a obohacení duše. Na lekcích u Viki mám nejradši její šavasánu, dokáže vás dovézt přesně tam, kam zrovna potřebujete 🤍

Kristýna Bajgarová, Retreat 2020 Jeseníky

S Viki cvičím už několik let, nejvíc mi pomohla za covidu, kdy jem zjistila, ze neziju život v souladu se svým tělem. Viki má lečitelský dar a pozná, co člověka blokuje v propojení se sebou samým. Pak mu pomůže se na sebe naladit, najít vnitřní sílu a propojení a pomůže mu vrátit se zpět z hlavy do těla. To všechno za pomoci síly jógy, masáží a rituálů. Byla jsem moc spokojená jako soukromá klientka a jsem i teď, kdy chodím na společné hodiny Beauty Yogy a ženských rituálů. Viki, moc děkuji.

Noemi Krausová, filmová produkční (Arvéd)

"Od první soukromé lekce jsem se do jógy zamilovala, protože Viki z toho dokáže udělat opravdové potěšení pro tělo i duši. Každá lekce je sestavená přesně pro mě a podle toho, co zrovna potřebuji! Po třech měsících cítím velké pokroky. Jedenáct hvězdiček z deseti.
Moc ti děkuji, Viki, že jsi mi uzdravila záda." 

Nela Slabá, Karma je zdarma

"Jasně, můžete si s Viki jen protáhnout tělo. Ale byla by to promarněná příležitost. S přístupem, který Viki ke cvičení má, toho dokážete mnohem víc. Vyzkoušeno na vlastním těle i mysli."  

Kamila Kopřivová, rabínka

"Viky je veľmi inpširatívna a šikovná lektorka, vrelo ju doporučujem a rada sa vraciam na jej hodiny."

Olívia Káňová

Jóga s Viktorií je super. Fakt jsem si užila cvičení ve Stromovce a vždy se těším na další lekci.

Tereza Moska 

Viktorie mi během toho náročného roku 2021 poskytla hluboký pocit klidu. Měla jsem s ní pár lekcí on-line, které zásadně ovlivnily můj vnitřní balanc. Je velmi empatická a její přístup ostře kontrastuje s ruchem našeho každodenního života. Vřele doporučuji Viktoriiny jógové služby.

Karin Onderková, designérka  

Viki byla první lektorka, s kterou jsem kdy cvičila jógu. Díky její jemnosti a zároveň jistotě, s kterou hodiny vede, jsem se ihned cítila bezpečně a zároveň ve mně probudila chuť se v józe dál a dál rozvíjet. Dnes Viki děkuji, že i díky ní je jóga velkou součástí mého života a při cvičení asán stále čerpám ze základů, které jsem se naučila od ní. Kdykoliv se k ní do hodin ráda vrátím.

Leona Skleničková 

" Viktorie se umí skvěle napojit na potřeby svého klienta – od začátku dokázala individuální lekce dokonale přizpůsobit mé momentální náladě a potřebám. Podporovala a motivovala mě v pokroku a zároveň jsem věděla, že jdeme po bezpečné cestě bez rizika zranění. Pomohla mi zvládnout stoj na hlavě, který jsem se vždy chtěla naučit, ale neodvážila jsem se to sama zkusit. Přirozeně optimistický člověk, který vás nadchne k ponoru do úžasného světa jógy."

Tereza Vítů, herečka

"K józe jsem dlouho neměla žádný vztah. Později jsem nabyla dojmu, že se jí věnují buď lidé extrémně povrchní (protože to je teď zrovna in) anebo 'ezolidi', kteří si žijí ve svém vlastním světě, který je tomu mému na hony vzdálený.
Zhruba někde v tomhle mindsetu jsem poznala Viki. Už jen to, že jsem po prvním setkání s ní měla upřímnou chuť jógu zkusit, bylo úspěchem založeným na tom, že Viki je velmi empatická, ale současně energická a dovede vás opravdu nadchnout pro věc.
Při józe s Viki velmi oceňuji její přístup, kdy každou lekci přizpůsobí mým aktuálním potřebám a rozpoložení, a přitom současně vždy vystihne okamžik, kdy přidat něco nového.
U Viki nikdy nepochybujete o tom, že jógu praktikuje proto, že ji miluje, a jógou žije. A to je podle mě důvod, proč s ní může jógu zkusit úplně každý a věřím, že drtivá většina bude alespoň tak spokojená a nadšená, jako jsem po každé lekci s Viki já. Doporučuji!"

Alexandra Mára Paurová, právnička

Viktorii znám už nějaký ten pátek. Když jsem zjistila, že se zabývá jógou, řekla jsem si, že tomu dám šanci, neb jsem si s myšlenkou zkusit jógu již delší dobu pohrávala, ale nějak extra mě to zas nelákalo. Věděla jsem, že chci soukromé hodiny, neb individuálky mi prostě sedí. Každou hodinu mám ušitou přímo na míru mým potřebám a aktuálnímu rozpoložení. To, že je Viki příjemný člověk, jsem věděla už dávno, ale teď jsem ji mohla poznat ve zcela nové rovině, a to jako lektorku. Hodiny s ní jsou velmi kvalitně stráveným časem, kdy se opravdu věnuji sobě. Všem vřele doporučuji, protože po jejích lekcích se budete cítit prostě báječně.

Máša Palasová  

"Viki je jeden z nejsilnějších lidí, které znám. Jóga, terapie a sebe rozvoj jsou dary, které sdílí s ostatními. Rozumí emocím a duším lidí možná víc než tuší. Těší mě vidět ji růst a inspirovat."

Bára Jánová, herečka

Viki znám dlouho a musím říct, že jí jóga sluší. Sám se nějaký čas józe věnuji a po návštěvě dvou lekcí s Viki si dovolím tvrdit, že vás dokáže krásné nasměrovat do harmonických vln.

Tomash Rogowski, básník 

"Viki byla naše firemní lektorka jógy v Praze. Úžasně dokázala přizpůsobit a koncipovat lekce pro mix začátečníků i pokročilých. Vřele ji doporučujeme pro její laskavý přístup, pozitivní energii a dobré vibrace. Rádi bychom jí poděkovali za náš tým."

VIA IURIS, právnická firma 

"S Viki jsem cvičila několik měsíců on-line během Covidu. Její lekce jsou nejkreativnější, nejzábavnější a nejnáročnější zároveň, co jsem kdy zažila. Její živá představivost, výborné komunikační schopnosti a originální smysl pro humor mě vždy zanechají vysmátou a v zenu. Cítím každou část svého těla, jak se fyzicky a energeticky transformuje."

Kateřina Licková, veganská šéfkuchařka a cestovatelka

Viki ví! Viki ví, jak srovnat tělo i mysl. Viki ví, jak vést hodinu tak, aby vše zapadlo, kam má. A taky ví, jak si poradit s případnými narušiteli z dětské či zvířecí říše. Díky Viki!

Tamara Máchalová